Не дивлячись на канікули та відпустку, ми продовжуємо допомагати ЗСУ.

Вчителі нашої школи Оксана Базар'я, Світлана Лістрова та Інна Гайдай мали унікальну можливість відвідати у Львові 20 та 21 червня найбільший освітній фест України від #Освіторія, де цьогоріч зібралося майже 2000 вчителів з усієї України.

Наша шкільна команда «Народжені перемагати», яка пройшла національний відбір і стала учасником програми UPSHIFT, успішно реалізовує проєкт «Технотуя». Члени команди Максим та Ілля Базар’я, Олександр Антоненко, Надія Щербаченя та Михайло Гумерінгер об’єднали навколо себе небайдужих учнів та вчителів і вже провели низку цікавих заходів.

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію уроки, домашні роботи, контрольні. І уже стоять на порозі школи випускники 9 класів.

Ніби тільки вчора пролунав останній дзвоник, і ось вже випускний, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися випускникам. День розставання зі школою, рідними затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками.

Учнівський колектив нашого закладу щиро вдячний заступнику голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександру Васильовичу Турченяку, голові Золотоніської районної ради Борису Григоровичу Євмині, начальнику Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної військової адміністрації Віталію Олександровичу Петрову за турботу та підтримку.

Напередодні свята Міжнародного дня захисту дітей у нашому закладі освіти відбулися урочисті заходи. Діти продемонстрували свої таланти під час святкового концерту, з задоволенням брали участь у квесті «Подорож до країни знань», малювали на асфальті.

Ще один навчальний рік дійшов кінця. Сьогодні, 31 травня, для школярів та випускників нашого закладу освіти пролунав Останній дзвоник». Це завжди урочиста подія, підведення підсумків навчального року, що минає, та ще радість для дітей, адже починаються літні канікули.

Важливим пріоритетом сьогодення у діяльності нашого закладу освіти є підтримка та розвиток психологічної стійкості учасників освітнього процесу.
Психологічна служба закладу освіти, педагогічні працівники створюють умови, що сприяють розвитку особистості кожної дитини, збереженню психічного здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя.

День прощання з початковою школою – це завжди хвилююча і одночасно святкова подія для дітей, вчителів, батьків. Сьогодні у нашому закладі освіти відбулося свято «Прощавай 4 клас!».

Ви знаєте, які у нас діти? Найкращі. Щирі, добрі, наполегливі, вразливі і неймовірно талановиті. Саме про них – найкращих дітей – і створення умов для їхнього розвитку ішла мова на загальношкільній батьківській конференції, яка відбулася 24 травня.

Сьогодні тисячі українців стали на захист нашої держави. Серед них і випускники нашого закладу освіти. Нещодавно у нас в гостях побував наш випускник, а тепер воїн – Юрій Шевченко.

Коли до школи приходять наймолодші школярі – це завжди весело і сонячно. А якщо це майбутні першокласники, то радості й світла ще більше. Зранку 18 травня подвір’я нашого закладу освіти замайоріло стрічечками, посмішками, повітряними кульками, а в повітрі лунав дитячий сміх, тому що до нас завітали майбутні першокласники разом зі своїми батьками.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято. Щороку в третій четвер травня в Україні та в багатьох країнах світу де проживають українські діаспори, а також хто підтримує та поважає українців одягають вишиванки.

Щороку, наприкінці травня, ми проводимо День цивільного захисту, щоб повторити з дітьми правила безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях та закріпити вже отримані знання і навички.

Історія Дня матері починається з найдавніших часів. В Україні матір шанували завжди, хоча свято з' явилося не одразу. Це свято відзначають у 85 країнах світу, у тому числі й в Україні, щорічно у другу неділю травня

Цього року, 9 травня, День Європи видався особливим – свято з гірким присмаком сліз і болю за Україну, тривоги, суму, та все ж найголовніше – з непереборним бажанням подякувати тим країнам, які підтримують Україну в часи війни.

Сьогодні наш народ відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це ще одна можливість пережити відчуття гордості за наш український народ, згадати його подвиги у боротьбі з нацизмом, вшанувати памʼять кожного, хто здобував і здобуває нашу перемогу і зараз ...

Завжди приємно зустрічатися з випускниками закладу, дізнаватися, як склалося їхнє життя. Юрій Шевченко – випускник нашої школи 2021 року. Йому зараз лише 20 років, але вже сім місяців він боронить нашу Україну. Перебуваючи у відпустці, Юрій завітав до школи, прийшов поспілкуватися з вчителями, згадати дитинство.

Ми створюємо умови для формування психологічної культури учнів та покращення психологічного мікроклімату в закладі освіти. Тому з 22 по 26 квітня провели Тиждень психологічної служби, присвячений Всеукраїнському дню психолога, який ми щороку відзначаємо 23 квітня.