Новини проекту
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Голосування
Чи скучили ви за шкільними друзями?
Всього 31 людина

Новини

Сьогодні в школі відбувся осінній ярмарок. Яких тілдьки смаколиків не приготували наші вихованці разоми зі своїми мамами та бабусями, татами та дідусями. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до ярмарки.

У нас чудова новина: у школі з'явився 3D-принтер. На ньому ми вже видрукували кілька тестових виробів. Це справді круто, коли ти програмуєш якийсь виріб, а потім маєш можливість його видрукувати. Ось ця маленька вазочка може бути використана для декорування кімнати. У неї можна поставити маленькі квіти або якість предмети канцелярії.

Серпень 2018 був дуже щедрим цього року на подарунки для вчителів природничого циклу, адже перед самим початком навчального року школа отримала сучасні кабінети фізики, географії, хімії. У школі з'явився сучасний лінгафонний кабінет. Подарунок отримали і першокласники, адже для них було встановлено мультимедійний комплекс, тож вони зможуть навчатися по-новому.

Колись дуже давно українські діти робили собі іграшки самі – народ виховував майбутніх майстрів. А зараз діти буквально засипані масою дорогих іграшок. Вони яскраві, ефектні, але швидко набридають і рідко стають улюбленими – дитячій фантазії до них нема що додати. Зовсім інше можна сказати про ігрові набори LEGO.
Наші першокласники із великим задоволенням працюють з наборами, складаючи неймовірні фігури та цілі композиції. Познайомитися з витворами маленьких майстрів можна, переглянувши у фотоальбомі папочку "LEGO і маленькі НУШівці".

Вітаємо Середу Олександру, яка стала переможцем Всеукраїнського фестивалю чорнобривців у номінації «Краще оповідання про Золотоношу».
Творчих звершень та життєвих перемог!!! Зичимо натхнення її наставнику Дробідько Оксані Петрівні.

Наші першокласники активно використовують набори LEGO "6 ЦЕГЛИНОК" . Вони допомагають маленьким хлопчикам та дівчаткам розвивати креативність, логічне мислення, формують увагу, спостережливість, винахідливість. Діти охоче складають з наборів кубики, потяги, знаходячи при цьому різні кольорові рішення.

За цим посиланням ви можете скачати постійний розклад на І семестр 2018 - 2019 н.р.

"Я поважаю інших, тому дотримуюся тиші", "Спочатку піднімаю руку, потім говорю" - з такими правилами уже познайомилися наші першокласники. Звісно, знати правила - це одне, зовсім інша справа - це дотримуватися їх. Але маленькі хлопчики та дівчатака уже багато чого досягли.

22 першокласників цього року поповнили нашу шкільну родину. Ми навмисне не пишемо традиційне "сіли за парти", адже для сьогоднішніх першокласників навчання відбувається по-новому. Дуже рада змінам, що відбуваються в освіті, їх учителька Світлана Степанівна Таран. Вона давно впроваджує в практику своєї роботи багато форм роботи, які тепер пропонує НУШ. Маленькі першокласники з радістю об'єднуються у ранкове коло. Вони вже опановують правила життя в школі і вчаться їх застосовувати. Наприклад, вміння говорити по черзі, слухати інших та не перебивати.

3 вересня для 254 учнів нашого закладу освіти пролунав перший дзвоник. О 9.00 біля шкільного фонтану зібралися учні, педагоги, працівники школти, батьки. Святковий флешмоб об'єднав шкільну родину.

Ми дуже раді, що вже отримали першу партію підручників для 5 класу. Віримо, що до 1 вересня всі 5-класники 100 % будуть зщабезпечені підручниками

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ВІДБУДУТЬСЯ 10 СЕРПНЯ 2018 РОКУ (п'ятниця) О 17 ГОДИНІ. ЗБІР НА ТЕРИТОРІЇ ШКОЛИ БІЛЯ ФОНТАНУ.
ВИ ЗУСТРІНЕТЕСЯ ЗІ СВОЄЮ ПЕРШОЮ ВЧИТЕЛЬКОЮ, ПОНАЙОМИТЕСЯ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ, ПОБАЧИТЕ УМОВИ, В ЯКИХ БУДУТЬ НАВЧАТИСЯ ДІТИ.
ДО ЗУСТРІЧІ.

Наш заклад освіти уже отримав для першокласників два типи наборів LEGO, які безкоштовно надала компанія The LEGO Foundation. Мова йде про два типи наборів: про набори «6 цеглинок», які отримає кожен першокласник, та один «LEGO Play Box», який школа отримала на перший клас.

Батьківські збори майбутніх першокласників відбудуться в середині серпня. Про дату та час проведення Вас повідомлять за телефоном, який Ви вказали у заяві. Також інформація буде розміщена на сайті школи.
На зборах вчителька надасть Вам список необхідного канцелярського приладдя, яке потрібно буде придбати. Підручниками діти будуть забезпечені.
Шкільну форму Ви можете обирати самостійно, обираючи колір та фасон, який пасує саме Вашій донечці чи сину. Також можете обирати рюкзак. Щоб правильно вибрати рюкзак для першокласника, необхідно враховувати кілька основних моментів: розмір, вага, анатомічна форма, конструкція, посадка, міцність, практичність, якість використовуваних матеріалів і їх безпеку.

Показання:
- Різні форми респіраторних алергозів (алергійний ларингіт, трахеїт та ін.) в період ремісії.
- Бронхіальна астма легкого або середнього ступеня в період стійкої ремісії.
- Рецидивний або астматичний бронхіт у період ремісії.
- Стан після операції з приводу хронічних неспецифічних захворювань легенів ( не раніше 6 місяців після операції), відсутність дихальної недостатності і активності запального процесу в бронхах і легенях.
- Хронічна пневмонія, вроджені пороки розвитку бронхів і легенів при відсутності дихальної або легенево-серцевої недостатності, а також ознак загострення хронічного запального процесу

Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради запрошує на навчання та оздоровлення дітей Черкаської області.
Що відрізняє нашу школу від звичайного навчального закладу? У ній навчально-виховний процес організовано таким чином, щоб кожен учасник мав можливість керувати своїм здоров’ям. Школа розташована на території дендропарку, площею 7,5 га. Завдяки його насадженням тут створений сприятливий клімат для лікування та реабілітації дітей із захворюваннями органів верхніх дихальних шляхів.
Учні нашої школи навчаються за програмою загальноосвітнього навчального закладу. У школі обладнано 19 навчальних кабінетів, медичний кабінет, кімнати гурткової роботи. До послуг учнів актова та спортивна зали, бібліотека, читальна зала, шкільна їдальня на 150 місць. Бібліотека обладнана мультимедійною дошкою, де проводять уроки вчителі різних предметів.

5 червня 25 юнаків та дівчат із прифронтової Авдіївки прибули на оздоровлення та культурний відпочинок до Золотоноші. Група дітей з Донбасу гостює у нас уже втретє. Приїзд став можливим завдяки тісній співпраці Золотоніської міської ради і Авдіївської військово-цивільної адміністрації. Юні українці зі Сходу прибули до Черкащини під керівництвом своїх учителів. Поселилися діти та супроводжуючі їх дорослі у нашій санаторній школі. Хлопчики та дівчатка дуже стомилися в дорозі, але цікавилися і тим, яке буде харчування і дозвілля, чи будуть дискотеки, які екскурсії на них чекають. Приємно було бачити на одній із гостей вишиванку.

Традиційно в нашій Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-III ступенів 1 червня 2018 року розпочав свою роботу оздоровчий табір «Сузір’я» з денним перебуванням дітей. Урочиста лінійка відкриття відбулася 1 червня. Відкриття табору цього року співпало з Днем захисту дітей. Святковий концерт додав усім членам шкільної родини святкового настрою.

31 травня у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбулась обласна нарада-семінар директорів інтернатних закладів освіти області. На нараді були підведені підсумки роботи за навчальний рік та окреслені головні завдання на найближчий час та на перспективу. В.В. Данилевський, начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації акцентував увагу на досягнення освітніх закладів області за 2017 - 2018 н.р., створенні безпечних умов навчання та оздоровлення вихованців, забезпеченні освітнього середовища для НУШ. Заступник начальника управління О.І. Сімушіна подякувала за співпрацю, а також торкнулась у своєму виступі усіх проблем, які сьогодні єх у освітній галузі, зокрема у закладах інтернатного типу.

20 травня 2018 року вся Україна вшановувала пам’ять жертв політичних репресій. 80 років минуло з того часу, коли тоталітарний режим на території України знищив більше 100 тис. громадян. Точну кількість жертв до цього часу визначити неможливо. Деякі історики вважають, що за часів радянської влади в Україні було заарештовано близько 1,5 млн. осіб. Більшість з них були розстріляні, пройшли тюрми, табори, психіатричні лікарні. Особливо жорстокі репресії проводились у 1937-1938 рр. Вони охопили майже всі верстви українського населення: вчених, політиків, військових, священників, культурних діячів, селянство.