Новини проекту
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Новини

Батьківські збори майбутніх першокласників відбудуться в середині серпня. Про дату та час проведення Вас повідомлять за телефоном, який Ви вказали у заяві. Також інформація буде розміщена на сайті школи.
На зборах вчителька надасть Вам список необхідного канцелярського приладдя, яке потрібно буде придбати. Підручниками діти будуть забезпечені.
Шкільну форму Ви можете обирати самостійно, обираючи колір та фасон, який пасує саме Вашій донечці чи сину. Також можете обирати рюкзак. Щоб правильно вибрати рюкзак для першокласника, необхідно враховувати кілька основних моментів: розмір, вага, анатомічна форма, конструкція, посадка, міцність, практичність, якість використовуваних матеріалів і їх безпеку.

Показання:
- Різні форми респіраторних алергозів (алергійний ларингіт, трахеїт та ін.) в період ремісії.
- Бронхіальна астма легкого або середнього ступеня в період стійкої ремісії.
- Рецидивний або астматичний бронхіт у період ремісії.
- Стан після операції з приводу хронічних неспецифічних захворювань легенів ( не раніше 6 місяців після операції), відсутність дихальної недостатності і активності запального процесу в бронхах і легенях.
- Хронічна пневмонія, вроджені пороки розвитку бронхів і легенів при відсутності дихальної або легенево-серцевої недостатності, а також ознак загострення хронічного запального процесу

Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради запрошує на навчання та оздоровлення дітей Черкаської області.
Що відрізняє нашу школу від звичайного навчального закладу? У ній навчально-виховний процес організовано таким чином, щоб кожен учасник мав можливість керувати своїм здоров’ям. Школа розташована на території дендропарку, площею 7,5 га. Завдяки його насадженням тут створений сприятливий клімат для лікування та реабілітації дітей із захворюваннями органів верхніх дихальних шляхів.
Учні нашої школи навчаються за програмою загальноосвітнього навчального закладу. У школі обладнано 19 навчальних кабінетів, медичний кабінет, кімнати гурткової роботи. До послуг учнів актова та спортивна зали, бібліотека, читальна зала, шкільна їдальня на 150 місць. Бібліотека обладнана мультимедійною дошкою, де проводять уроки вчителі різних предметів.

5 червня 25 юнаків та дівчат із прифронтової Авдіївки прибули на оздоровлення та культурний відпочинок до Золотоноші. Група дітей з Донбасу гостює у нас уже втретє. Приїзд став можливим завдяки тісній співпраці Золотоніської міської ради і Авдіївської військово-цивільної адміністрації. Юні українці зі Сходу прибули до Черкащини під керівництвом своїх учителів. Поселилися діти та супроводжуючі їх дорослі у нашій санаторній школі. Хлопчики та дівчатка дуже стомилися в дорозі, але цікавилися і тим, яке буде харчування і дозвілля, чи будуть дискотеки, які екскурсії на них чекають. Приємно було бачити на одній із гостей вишиванку.

Традиційно в нашій Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-III ступенів 1 червня 2018 року розпочав свою роботу оздоровчий табір «Сузір’я» з денним перебуванням дітей. Урочиста лінійка відкриття відбулася 1 червня. Відкриття табору цього року співпало з Днем захисту дітей. Святковий концерт додав усім членам шкільної родини святкового настрою.

31 травня у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбулась обласна нарада-семінар директорів інтернатних закладів освіти області. На нараді були підведені підсумки роботи за навчальний рік та окреслені головні завдання на найближчий час та на перспективу. В.В. Данилевський, начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації акцентував увагу на досягнення освітніх закладів області за 2017 - 2018 н.р., створенні безпечних умов навчання та оздоровлення вихованців, забезпеченні освітнього середовища для НУШ. Заступник начальника управління О.І. Сімушіна подякувала за співпрацю, а також торкнулась у своєму виступі усіх проблем, які сьогодні єх у освітній галузі, зокрема у закладах інтернатного типу.

20 травня 2018 року вся Україна вшановувала пам’ять жертв політичних репресій. 80 років минуло з того часу, коли тоталітарний режим на території України знищив більше 100 тис. громадян. Точну кількість жертв до цього часу визначити неможливо. Деякі історики вважають, що за часів радянської влади в Україні було заарештовано близько 1,5 млн. осіб. Більшість з них були розстріляні, пройшли тюрми, табори, психіатричні лікарні. Особливо жорстокі репресії проводились у 1937-1938 рр. Вони охопили майже всі верстви українського населення: вчених, політиків, військових, священників, культурних діячів, селянство.

19 травня – День Європи. Саме цій подіїї 21 травня була присвячена гра-вікторина «Європейські перегони». Гаслом гри були слова французького філософа Фужере де Монброна: «Світ, схожий на книгу, і той, хто знає свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку».

Учні 9 класу у ході вікторини показали свої знання у галузі культури, історії, географії, спорту, традицій країн Європи. Найактивнішими учасниками гри були Алмазов К., Бурий С., Кукушкін Є. Захід було проведено у жвавому темпі, використано різноманітні види ігрової діяльності. Діти дізналися цікаві факти про Європу і поділилися своїми знаннями.

Зранку 17 травня на подвір’ї та у класах можна було милуватися колоритними вишиванками, які одягли директор, учителі, вихователі, медики та технічні працівники і, звичайно, учні. Відрадно, що саме таким чином ми заявляємо світу про себе, нашу Україну.

Вчителі англійської мови нашої школи Ю. П. Петриченко та І.О. Гайдай мали змогу побувати на інтерактивних тренінгах та семінарів від «Dinternal Education» в місті Києві. Захід був присвячений темі: «Реформа освіти в Україні: нові стандарти, ключові принципи, зміст та результати навчання. Зміни у методиці викладання англійської мови в українській школі у 2018-2019 роках». Протягом заходу вчителі дізнались про нові тенденції та ефективні засоби у сфері методики викладання англійської мови та мали змогу поспілкуватися в дружній атмосфері.

Здійснено вибір підручників для 1 класу.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 травня у школі пройшов День Цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

В Україні 9 травня відзначають День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановлено як державне свято внаслідок ухвалення 9 квітня 2015 року Верховною Радою закону "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію. Саме тому 8 травня у школі відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня Перемоги. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Солістки-п'тикласниці Даша Стадніченко та Даша Сокирна чудово виконали пісні про війну і змусили учнів та дорослих замислитися про цінність життя.

4 травня у Харкові відбувся відкритий чемпіонат світу з Kempo-Karate and Kabudo. У ваговій категорії 52 кг у секції "лайт-контакт" перемогу здобув восьмикласник Денис Заболотний. пець скромно промовчав про свою перемогу, і, якби не його найкращі друзі, ми б так і не дізналися, що поряд з нами тепер навчається чемпіон світу з Kempo-Karate.

13 квітня уся шкільна родина вийшла на шкільне подвір'я, щоб причепурити школу та прилеглу територію до весни. Кожен клас мав свою ділянку для роботи. Діти та дорослі наполегливо працювали, і вже за годину помітними стали перші результати: шкільний парк засяяв квітневим сонечком.

12 квітня у стінах нашого закладу освіти відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи з проблеми "Методичний супровід організації виховної роботи в школі". Олешко Л.В. познайомила своїх колег із вланими напрацюваннями з означеної теми. Школярі презентували гостям акції, які зараз проходять у школі: Великоднє джерево, Журавлі надії та Виставку поробок з природніх матеріалів. Вихователі Дробідько О.П. та Синьоок О.П. провели відкриті виховні години. Заняття з елементами тренінгу провела психолог О.І. Андрущенко. Шкільний театр "Точка зору" запросив дітей на прем'єру вистави "На підвіконні.

«На підвіконні» – так називається нова вистава шкільного театру «Точка зору», прем’єра якої відбулася 12 квітня в рамках міського семінару заступників директорів з виховної роботи. Проблему цінності людського життя юні актори розкрили з особливою щирістю. Дві абсолютно протилежні точки зору на сенс життя презентували Ілля Базар’я та Женя Орда. Героїня Жені – світла і позитивна дівчина, переконана в тому, що найголовніший день у житті – не Різдво і не Великдень, не річниця і не день народження; це день, який ти прожив на повну, тому і намається проживати кожен свій день, як останній, радіє йому і не носить у серці жодних образ. Герой Іллі – зовсім інший: песиміст, розчарований у друзях, коханні, мріях. Герої випадково почали спілкуватися у соцмережі. Зрештою, героїні Жені вдається переконати юнака в тому, що життя потрібно цінувати і насолоджуватися ним.

Після весняних канікул ми нарешті відчули запах весни. Вона, як примхлива дівчина, цього року таки добряче запізнилася на побачення, але зрештою прийшла. І від того довгого очікування ми їй дуже-дуже раді. Тепер з нетерпінням чекатимемо спрапвжнього тепла, щоб причепурити наше шкільне обійстя,яке ще і досі не позбулося снігу. Його ще багато між ялинками та туями у шкільному парку.

Восени наш заклад освіти поповнився сучасним кабінетом біології, який дозволяє реалізкувати освітні цілі, здійснювати компетентістний підхід до вивчення біології у школі. Сучасне обладнання та наочні посібники дозволяють учителю давати учням не лише міцні знання, а і формувати практичні уміння та навички. Учителі біологіїї Новікова А.Г. та Ростанець В.В. активно впроваджують новітні технології у освітній процес.

22 березня відбулося урочисте відкриття освітянської виставки перспективного педагогічного досвіду. Цього року на ній було представлено 8 посібників та один цифровий ресурс від нашого закладу освіти.