Новини проекту
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Які почуття викликає у вас наближення зими?
Всього 2 людини

Новини

У суботу, 17 листопада, відбувся міський етап конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика. Ми вітаємо дітей, які продемонстрували гарні результати:
Сивухіну Олю (8 клас) - ІІ місце (учитель Дробідько О.П.);
Лебідь Аню (5 клас) - ІІІ місце (учитель Христюк Л.М.);
Синьоок Настю (3-А клас) - ІV місце (учитель Ткаченко А.М.).

Для учнів 3-4 класів 16 листопада практичний психолог Андрущенко О.І. та соціальний педагог Кондратенко Л.Г. провели заняття з елементами тренінгу "Круто бути доброзичливим". Ігри та вправи, руханки, спрямовані на розвиток комунікацї, доброзичливості, толерантності, зацікавили маленьких хлопчиків та дівчаток.

16 листопада у Міжнародний день толерантності ми створили картину ТОЛЕРАНТНОСТІ.
Усі бажаючі могли висловити своє ставлення до цього дня та свої почуття на дошці, що стояла просто у коридорі. Полотно вийшло оптимістичне. Смайлики, квіти, сердечка, навіть котики... Такою бачили сьогодні члени нашої шкільної родини пані ТОЛЕРАНТНІСТЬ.

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості.

Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів вказує, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів.

На уроці трудового навчання хлопчики-п'ятикласники виготовляли підставки під гаряче. Креативні рішення з використанням дерев'яних прищіпок для білизни обов'язково сподобаються мамам маленьких майстрів.

Наші першокласники не перестають дарувати нам позитивний настрій і дивувати оптимістичними способами покращення пізнавальної діяльності. Дивіться нове відео за участі наших першокласників

З 12 по 18 листопада 2018 року в Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.
Протягом тижня проводяться заходи направлені на вироблення умінь вихованців до дій у нестандартних ситуаціях, що можуть нанести загрозу їхньому життю та здоров’ю, запобіганню випадкам травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод.

Учні 10 класу на осінніх канікулах побували у культурній столиці України. Це місто, в яке хочеться повернутися знову і знову. Вузенькі вулички, велична архітектура, аромат кави і шоколаду назавжди залишиться у наших серцях. Дякуємо Vladislav Golub за втілення мрій у життя.

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»
Практичний психолог школи Андрущенко О.І. проводить для учнів 1-4 класів психогімнастику. Психогімнастика - це ігри, етюди в основі яких лежить використання рухової експресії для встановлення контакту з однолітками, а також для розвитку та корекції пізнавальної, емоційно-вольової сторін психіки дитини. Перше, це курс спеціальних занять, спрямованих на розвиток і корекцію різних сторін психіки дитини (пізнавальної, емоційно-особистісної).

9 листопада у школі відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Для учнів 6 класу вчителі Христюк Л.М., Панфілова Н.І. та бібліотекар Зуб Л.Д. провели відкритий урок на тему "Молюсь за Тебе і на Тебе". Вчитель української мови Дробідько О.П. провела відкритий витховний захід для учнів 9 та 10 класів. А об 11.30 старшокласники та педагоги школи приєдналися до написання диктанту національної єдності.

Якщо у вас осіння депресія, обов'язково перегляньте папочку "Першокласники малюють" у фотоальбомі на сайті школи. Це не просто подарує вам гарний настрій, але, можливо, надихне на творчість, подорожі...

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»
У рамках проекту "Healthy schools" першокласники запровадили проведення руханок "Позитивчики".

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»
У рамках реалізації проекту "Healthy schools: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ" у шкільній бібліотеці відкрилася книжкова виставка "У книжковім дивосвіті виростають здорові діти". Школярі можуть познайомитися з книгами про здоровий спосіб життя, рекомендаціями щодо здорового харчування, дизайну чи організації спортивних занять.

З 1 по 31 жовтня 2018 року в нашій школі проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (До 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського).

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»
2 листопада педагоги школи стали учасниками тренінгу "Джерела емоційного здоров'я вчителя", який провела Олена Волошенко, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, кандидат педагогічних наук. Мова йшла про способи збереження емоційного здоров'я вчителя.

У останній день жовтня святкує свій День народження наша чудова вчителька української мови та літератури Дробідько Оксана Петрівна.
Оксано Петрівно! Ми щиро і з любов'ю вітаємо Вас зі святом. Зичимо Вам здоров'я, хай будуть здоровими Ваші рідні. Зичимо Вам любові, добра, радості, успіхів, миру. Ви чудова, креативна, Ви вмієте любити і відчувати чужий біль. Нехай усе у Вас буде добре!!!
Ваші колеги та учні.

31 жовтня 2018 року педагогам школи випала чудова нагода познайомитися з технологією "Дизайн-мислення", найуспішнішою у світі для створення інновацій. Це стало можливим завдяки серії тренінгів, які запропонував КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти ЧОР". Тренер Андрющенко Тетяна Костянтинівна - доктор педагогічних наук, завідувач кафедри професійного розвитку педагогів КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників ЧОР" - не лише презентувала учасникам тренінгу технологію "Дизайн-мислення", але і за допомогою командної роботи навчила педагогів мислити інноваційно, створювати ментальні карти, працювати креативно на кожномиу з п'яти етапів технології.

У першому класі 25 жовтня відбулася відкртита година спілкування про дружбу. На своє свято діти запросили батьків. Хлопчики та дівчатка висловлювали вдласні думки про дружбу, добро та зло. Разом зі своїм вихователем Наталією Олександрівною Демиденко діти переглянули та обговорили мультик. Психолог Ольга Іванівна андрущенко провела з дітьми вправу в колі дружби.

Народний депутат України Владислав Голуб 25 жовтня завітав до нашого закладу освіти. У актовій залі школи він зустрівся з учнями середніх та старших класів. Позитивний, оптимістичний, розумний, відвертий депутат відразу налаштував молодіжну аудиторію на щире спілкування. Владислав Володимирович закликав школярів наполегливо гризти граніт науки, вивчати іноземні мови і відповів на запитання дітей. Потім він зустрівся з трудовим колективом нашої школи. Відрадно те, що депутат висловив думку про те, що такі освітні заклади, як наш, не тільки мають право на існування, але і повинні бути.

«Я беру участь у #HealthySchools_UA»
Дивіться відео про початок проекту "Healthy Schools"