Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?

Дата: 15 листопада 2017 о 18:51, Оновлено 15 листопада 2017 о 20:24
Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІІ ступенів бере свій початок із далекого 1961 року. Саме тоді на території, площею 7,6 га було побудовано школу і закладено парк, який згодом став пам’яткою садово-паркового мистецтва.  Перші 7 років школа була загальноосвітньою школою, а решту часу – школою-інтернатом санаторного типу.

Педагогічний колектив санаторної школи-інтернату – це колектив однодумців, які переконані, що діти – це дар Божий, який потрібно берегти. Кілька років тому ми вирішили створити у нашому навчальному закладі такі умови, за яких діти, які не можуть похвалитися міцним здоров’ям (а таких зараз немало), могли б розвивати свої здібності. Мова йшла не лише про створення матеріальних умов, повноцінне харчування і фізіотерапевпичні процедури. Малося на увазі створення особливої атмосфери,  у якій кожна дитина почувалася б комфортно,  могла б розкрити свої здібності і таланти. Саме тоді і виникла модель школи сприяння здоров'ю. А почали ми з того, що всі працівники школи: і педагоги, і обслуговуючий персонал, усвідомили кілька нехитрих істин.

Істина перша. У школі виховує все: від манери вчителя спілкуватися з дітьми до кольору стін.

Істина друга. Дитина – це дар Божий, який потрібно  берегти.

Істина третя. Дитина – це талант, який потрібно розвивати.

Істина четверта. Дитина – це Всесвіт,  який потрібно вивчати.

Істина п’ята. Дитина – це талант, який потрібно розвивати.

Істина шоста. Дитина – це наше   майбутнє,  яке повинно бути кращим за нас.

За кілька років  по  тому наш навчальний заклад увійшов до Європейської мережі шкіл сприяння здоров'ю.     Сьогодні проблема збереження фізичного і психічного здоров’я дитини, сприяння її гармонійній особистісній та соціальній адаптації – головна проблема роботи педагогічного колективу школи.

Минуло трохи часу – і ми зрозуміли, що не помилилися із вибором стратегії розвитку закладу. Імена наших дітей почали звучати на міських та обласних конкурсах, а в поведінці хлопчиків та дівчаток з'явилося більше впевненості, в очах з'явився якийсь особливий, невідомий їм раніше блиск.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.