Місячник шкільних бібліотек
Минув другий тиждень Місячника шкільних бібліотек, упродовж якого юні шанувальники книги змогли взяти участь у цікавих заходах.
Учні 9-б класу (класний керівник Олена Синьоок) переглянули слайд-шоу «Цікаві факти про Україну». Діти із захопленням слухали про конструкторське бюро Антонова, у якому створили проєкт літака АН 225 «Мрія», про автора першої в світі Конституції – Пилипа Орлика. Учні дізналися історію першого рамкового вулика, винайденого в Україні у 1814 році, про найбільші чоловічі монастирі України та про найстаріший освітній заклад Східної Європи – Києво-Могилянську академію (1615 р.).
Третьокласники взяли участь у годині спілкування «Читаємо про Україну разом з дітьми» (класний керівник Надія Синьоок). Діти познайомилися з творами українських авторів: «Хліб солодкий, бо піт гіркий», «Батьків заповіт» В.Сухомлинського, «Наш рід» І. Негоди, «Найкраща земля» П.Воронька, «Найкраща в цілім світі» І.Компанієць, «Де щастя Вкраїни» О.Герети; «Батьківщина» А.Камінчука; «Де найкраще місце на землі» Д.Павличка.
Учні 9-а класу здійснили подорож до книжкової виставки «Знай, люби, бережи історію свого народу», яку підготувала в читальній залі бібліотекар школи Ліна Зуб. Діти переглянули серію книг, які розповідають про історію свого народу: «Музеї України», «Визначні пам’ятники України», «100 фактів про Україну», «Як жив український народ» М.Грушевського, «Оповідання з історії України та рідного краю» В.Мисана…
На бібліотечний урок «А ми тую козацькую славу збережемо» в читальну залу шкільної бібліотеки були запрошені учні 6 класу (класний керівник Наталя Короленко). Діти познайомилися з цікавим періодом в історії України – періодом українського козацтва.
Усі заходи спонукали учнів читати книги, черпати із них вікову мудрість, дізнаватися нові факти про Україну, щоб згодом примножити її славу.