ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У СІМ'Ї. “Я беру участь у #HealthySchools_UA”

Дата: 18 березня 2019 о 14:19, Оновлено 18 березня 2019 о 15:10
182 перегляда

Фізичне виховання дітей в сім'ї – це цілий комплекс дій з боку батьків, спрямований на формування у дітей любові до фізичної активності, навичок заняттями фізичною культурою, інтересу до спорту та здорового способу життя.

В нашій школі постійно проводиться просвітницька робота з батьками щодо формування здорового способу життя. Родини учнів нашої школи легко підхватили естафету в рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Найважливіше батьківське завдання - вчити дітей відпочивати з користю для здоров'я. Якщо у батьків є які-небудь захоплення, діти охоче їх розділяють. Великий вплив на дітей справляє те, як батьки проводять час у колі своєї компанії. Якщо батьківська компанія влаштовує спільні походи, сімейні спортивні свята, урізноманітнюючи їх іграми для дітей, то це відкладає відбиток і на дитяче групове проведення дозвілля.
       В організації вільного часу сім'ї, важливі в першу чергу не кошти, а знання  того, чим заповнити дозвілля. Можливість проводити вільний час з користю є у всіх і завжди. Винятково сприятливі можливості для реалізації виховної функції представляє спільний відпочинок. Спільний відпочинок сім'ї - це дивовижна можливість всієї родини побути разом, дізнатися один одного краще і зблизитися. Сімейний відпочинок - шанс для батьків краще зрозуміти власну дитину, побачити й почути, чим він живе. Спільний відпочинок сприяє зміцненню дружби, довіри між батьками і дітьми. Якщо проводити вільний час неординарно, то яскраві враження забезпечені всій родині. Спільних відпочинок відіграє важливу роль у вихованні дітей. Щасливі спогади з дитинства зберігаються на все життя. Так зароджуються сімейні традиції, які передаються з покоління в покоління і формуються сімейні цінності.
       Прекрасним засобом для зміцнення сім'ї та виховання підростаючого покоління, є заняття спортом. Сімейні тренування дають унікальну можливість більш тісного спілкування батьків та дітей. Дуже важливо, коли в сім’ї зуміють зробити фізкультуру не просто обов’язковим, а й улюбленим заняттям. Систематичні вправи в домашньому спортивному куточку, ранкова гімнастика, вечірня пробіжка з татом – все це допоможе досягти значних успіхів у фізкультурних заняттях у школі.

Щоденно приділяючи дитині хоча б декілька хвилин для занять фізкультурою, перш за все потрібно дотримуватись принципу систематичності, щоб дитина поступово звикала до занять. Привчати дитину до спорту потрібно з дитинства, батьки повинні показувати своїм дітям приклад активної, цікавої та рухомого життя. Рух - основний прояв життя і в той же час засіб гармонійного розвитку особистості.

Дивіться сімейне відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=m34OlJgyQwo