Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 11 липня о 17:19, Оновлено 11 липня о 17:33
Автор: Чамата В. І.
20 переглядів

Батьківські збори майбутніх першокласників відбудуться в середині серпня. Про дату та час проведення Вас повідомлять за телефоном, який Ви вказали у заяві. Також інформація буде розміщена на сайті школи.
На зборах вчителька надасть Вам список необхідного канцелярського приладдя, яке потрібно буде придбати. Підручниками діти будуть забезпечені.
Шкільну форму Ви можете обирати самостійно, обираючи колір та фасон, який пасує саме Вашій донечці чи сину. Також можете обирати рюкзак. Щоб правильно вибрати рюкзак для першокласника, необхідно враховувати кілька основних моментів: розмір, вага, анатомічна форма, конструкція, посадка, міцність, практичність, якість використовуваних матеріалів і їх безпеку.

При купівлі рюкзака потрібно вибрати варіант, з яким дитині буде максимально комфортно. Визначити це можна, примірявши і уважно розглянувши кілька різних моделей.

Купуючи рюкзак для першокласника, необхідно вибирати аксесуар з ортопедичною (анатомічної) спинкою. Анатомічна спинка являє собою жорсткий каркас, який обтягнутий м'яким пористим матеріалом і має вигляд рельєфних вигинів.

Використання моделей з анатомічною спинкою забезпечує формування правильної постави дитини, мінімізує тиск на хребет і сприяє правильному і рівномірному розподілу ваги (щоб не виникало сколіозу). Ці переваги важливі для даної речі. Тому, якщо фінансові можливості дозволяють, краще придбати ортопедичний рюкзак.

Використання ранця не повинна створювати ніякого дискомфорту першокласнику. Він повинен бути максимально зручним (ергономічним), легким і простим у використанні. У дитини повинна бути можливість самостійно, без допомоги дорослого, одягати і знімати рюкзак.

Ранець повинен підходити дитині за розмірами, відповідати зростанню. Занадто об'ємні або широкі моделі будуть незручними і радості від використання дитина не отримає.

Застібки і кріплення повинні бути максимально зручними, щоб дитина без особливих зусиль і допомоги міг розстебнути і застебнути блискавку і замки. При наявності твердого дна, рюкзак не буде провисати і тиснути дитині на поперек. Також за рахунок щільного дна книги і зошити завжди будуть лежати рівно.Підбираючи рюкзак, не забувайте, що крім вищенаведених вимог, він також повинен бути максимально безпечним. Наявність на ранці світлоповертаючих знаків або нашивок допоможе дитині бути помітним на дорозі чи тротуарі у вечірній час.

• При виборі ранця, обов'язково враховуйте побажання дитини. Нехай дитина сама вибере колір, дитячий малюнок.

Не хвилюйтеся, якщо Ваша дитина не вміє читати: діти ідуть в школу, щоб навчитися, а не змагатися в тому, хто знає більше.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.