Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Які почуття викликає у вас наближення зими?
Всього 2 людини

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 11 липня о 17:19, Оновлено 20 липня о 17:29
Автор: Чамата В. І.
63 перегляда

Батьківські збори майбутніх першокласників відбудуться в середині серпня. Про дату та час проведення Вас повідомлять за телефоном, який Ви вказали у заяві. Також інформація буде розміщена на сайті школи.
На зборах вчителька надасть Вам список необхідного канцелярського приладдя, яке потрібно буде придбати. Підручниками діти будуть забезпечені.
Шкільну форму Ви можете обирати самостійно, обираючи колір та фасон, який пасує саме Вашій донечці чи сину. Також можете обирати рюкзак. Щоб правильно вибрати рюкзак для першокласника, необхідно враховувати кілька основних моментів: розмір, вага, анатомічна форма, конструкція, посадка, міцність, практичність, якість використовуваних матеріалів і їх безпеку.

При купівлі рюкзака потрібно вибрати варіант, з яким дитині буде максимально комфортно. Визначити це можна, примірявши і уважно розглянувши кілька різних моделей.

Купуючи рюкзак для першокласника, необхідно вибирати аксесуар з ортопедичною (анатомічної) спинкою. Анатомічна спинка являє собою жорсткий каркас, який обтягнутий м'яким пористим матеріалом і має вигляд рельєфних вигинів.

Використання моделей з анатомічною спинкою забезпечує формування правильної постави дитини, мінімізує тиск на хребет і сприяє правильному і рівномірному розподілу ваги (щоб не виникало сколіозу). Ці переваги важливі для даної речі. Тому, якщо фінансові можливості дозволяють, краще придбати ортопедичний рюкзак.

Використання ранця не повинне створювати ніякого дискомфорту першокласнику. Він повинен бути максимально зручним (ергономічним), легким і простим у використанні. У дитини повинна бути можливість самостійно, без допомоги дорослого, одягати і знімати рюкзак.

Ранець повинен підходити дитині за розмірами, відповідати зростанню. Занадто об'ємні або широкі моделі будуть незручними і радості від використання дитина не отримає.

Застібки і кріплення повинні бути максимально зручними, щоб дитина без особливих зусиль і допомоги міг розстебнути і застебнути блискавку і замки. При наявності твердого дна, рюкзак не буде провисати і тиснути дитині на поперек. Також за рахунок щільного дна книги і зошити завжди будуть лежати рівно.Підбираючи рюкзак, не забувайте, що крім вищенаведених вимог, він також повинен бути максимально безпечним. Наявність на ранці світлоповертаючих знаків або нашивок допоможе дитині бути помітним на дорозі чи тротуарі у вечірній час.

• При виборі ранця, обов'язково враховуйте побажання дитини. Нехай дитина сама вибере колір, дитячий малюнок.

Не хвилюйтеся, якщо Ваша дитина не вміє читати: діти ідуть в школу, щоб навчитися, а не змагатися в тому, хто знає більше.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.