ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ЧЕРКАЩИНИ. ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДКУМЕНТІВ

Дата: 11 липня 2018 о 17:09, Оновлено 11 липня 2018 о 17:19
234 перегляда

Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради запрошує на навчання та оздоровлення дітей Черкаської області.
Що відрізняє нашу школу від звичайного навчального закладу? У ній навчально-виховний процес організовано таким чином, щоб кожен учасник мав можливість керувати своїм здоров’ям. Школа розташована на території дендропарку, площею 7,5 га. Завдяки його насадженням тут створений сприятливий клімат для лікування та реабілітації дітей із захворюваннями органів верхніх дихальних шляхів.
Учні нашої школи навчаються за програмою загальноосвітнього навчального закладу. У школі обладнано 19 навчальних кабінетів, медичний кабінет, кімнати гурткової роботи. До послуг учнів актова та спортивна зали, бібліотека, читальна зала, шкільна їдальня на 150 місць. Бібліотека обладнана мультимедійною дошкою, де проводять уроки вчителі різних предметів.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 9 гуртків різних напрямів. Працює шкільний театр «Точка зору». Випускники закладу продовжують навчання у навчальних закладах країни.
У  спальному корпусі створені кімнати з сучасними меблями на 2-3 дитини
 Обладнано методичний кабінет, кабінет психологічної служби, медичний блок, логопедичний кабінет, хореографічний клас, 2 кімнати ЛФК, кабінет музичного і образотворчого мистецтва, 4 музейні кімнати, їдальню, актову та спортивну зали.
    У школі працюють наступні лікувально-профілактичні підрозділи:
 1.Фізіотерапевтичне з відділенням синглентно – кисневих пінок.
2. Кабінет массажу.
3. Кабінет ЛФК.
4. Кабінет огляду вузьких спеціалістів.
5. Стоматологічний кабінет.
Кабінети ЛФК оснащені таким обладнанням:
• 2 дошки Євминова;
• масажер для ніг;
• гімнастичні палки та медицинболи;
• 2 еспандери;
• 2 бігові доріжки.
Особлива увага у нашій школі приділяється правильній організації харчування дітей ( 4-разове для дітей з цілодобим перебуванням і 2-разове для  дітей, які ночують вдома), яке повинне забезпечити оптимальну потребу дитячого організму у визначених кількостях і співвідношеннях білків, жирів, вуглеводів, мінеральних солей, вітамінів, води тощо. У меню використовуються продукти, які мають антиоксидантну, сорбентно зв’язуючу дію, зокрема такі, як свіжі ягоди, фрукти, овочі, різні види круп, м’ясні, рибні та молочні продукти. Харчування та лікування дітей у школі безкоштовні.

Зарахування дітей до нашого закладу освіти відбувається на підставі лікарського консультативного висновку обласного пульмонолога та направлення управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації за наявності вільних місць у класах, куди направляються діти.

Якщо у класах, куди направляються діти, є вільні місця, то після подання  консультативного висновку пульмонолога у медичну частину школи-інтернату необхідно буде зібрати такі документи (цей перелік буде надано батькам чи опікунам після подання консультативного висновку):

1. Заява батьків (пишеться у школі на спеціальному бланку)

2.  Фотокартка дитини розміром 3х4 см (для  учнів 1,5,8 та 10 класів)

3. Документи із школи (якщо дитина раніше навчалася у школі):

- особова справа (крім першокласників)

- копія свідоцтва про народження

- медична картка (форма №86)

4. Медичні документи:

- довідка-направлення з дитячої поліклініки;

- дублікат форми №30 (диспансерна форма);

- виписка з історії розвитку (форма №112 ВКК) – дитяча поліклініка – дільничний педіатр;

- копія форми №63 (із усіма віковими щепленнями)

5. Медичні аналізи, які здаються  за 10-15 днів до школи в серпні:  загальний аналіз крові,  загальний аналіз сечі,  мазок на дифтерію,  аналіз на ентеробіоз,  аналіз калу на яйце глисти,  огляд окуліста;  огляд ЛОРа-сурдолога (шепітна мова).

6. Медичні аналізи, які здаються за 3 дні до початку занять:

- довідка від дерматолога;

- довідка про епідоточення ( за місцем проживання)

7. Довідка про склад сім’ї та місце проживання

Детальнішу інформацію  та інформацію про наявність вільних місць у класах можна отримати за тел.:

(04737) 5-27-64, 5-27-65

або 0676460157 (Ольга Петрівна Сідєльнікова, заступник директора з навчально-виховної роботи).