ВІДКРИТТЯ КЛАСУ БЕЗПЕКИ

Дата: 26 січня о 13:26, Оновлено 26 січня о 17:13
782 перегляда

26 січня у межах реалізації спільного Всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС у нашому закладі освіти відбулося відкриття Класу безпеки.

На відкриття завітали представники Золотоніського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області Олександр Слюсаренко та Олена  Залізняк.

Під час занять у класі діти різних вікових груп зможуть опанувати основи безпеки життєдіяльності, правила пожежної і мінної безпеки, принципи надання домедичної допомоги, алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Простір класу безпеки обладнано за сучасними критеріями необхідними навчально-методичними матеріалами та приладами: муляжами, які моделюють реальні життєві ситуації, муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для надання домедичної допомоги, засобами пожежогасіння, інформаційними стендами, інструкціями з безпеки життєдіяльності. Упоратися з відчуттям тривожності та втоми вихованці закладу зможуть у зоні психологічного розвантаження та в ігровій частині класу.

Для дітей в ігровій формі провели перший навчальний урок з безпеки, учні отримали масу позитивних емоцій та нові знання. Навчання дітей основам безпеки допоможе їм уникнути травм, нещасних випадків та інших небезпек.

Представники  ДСНС провели бесіду, під час якої розповіли про необхідність відповідального ставлення до власної безпеки у різних сферах життя та засвоєння алгоритму дій у разі надзвичайної ситуації, а шкільний психолог Ольга Андрущенко  провела  з дітьми хвилинку релаксації.

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни.