МЕТОДИЧНІ ЗАХОДИ ПІД ЧАС КАНІКУЛ
"Якщо хочеш вести дітей за собою, необхідно самому рухатися, не зупиняючись», – під таким гаслом пройшли методичні заходи для педагогічних працівників закладу освіти під час осінніх канікул.
На засіданнях методичних спільнот учителі та вихователі розглядали актуальні питання сучасної освіти, обговорювали нові методики та виклики, які постають перед школою в умовах війни.
Учителі природничо-математичних дисциплін обговорювали особливості викладання предметів у 5-6 класах НУШ, використання на уроках мультимедійних технологій та інтерактивних ресурсів, а також методи стимулювання фізичної активності учнів на уроках.
2024 року спливає термін переходу на новий правопис, тож учителі гуманітарних дисциплін обговорили норми та правила нової редакції Правопису.
На засіданні методичної спільноти учителів початкових класів розглянули питання «Формувальне оцінювання: теорія і практика». Жвавий інтерес викликала доповідь учителя-логопеда Лідії Пустовіт про проблему дитячої гіперактивності. Вихователі та класні керівники обговорили проблему булінгу в освітньому середовищі та шляхи збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу.
1 листопада відбулося засідання медико-психолого-педагогічного консиліуму. На ньому розглядалося питання адаптації першокласників та новоприбулих учнів до навчання в школі. Значну увагу учасники консиліуму приділили питанню адаптації учнів 5 класу до навчання в основній школі. Професійні поради педагогам надала практичний психолог Ольга Андрущенко.
Традиційно на канікулах відбулося засідання педагогічної ради. Використання у освітньому процесі інформаційних технологій, в тому числі під час дистанційного навчання, попередження дитячого травматизму, профілактика правопорушень, стан відвідування учнями закладу освіти та запровадження сімейної форми навчання – це ті питання, які розглядали освітяни на засіданні педагогічної ради.
Педагоги скористалися канікулами, щоб підвищити свій фаховий рівень, тож з новими знаннями зустрінуть дітей після канікул.