МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Дата: 20 жовтня 2023 о 15:15, Оновлено 20 жовтня 2023 о 15:21

Минув третій тиждень Місячника шкільних бібліотек, в якому учні взяли активну участь.

Учні 8 класу (класний керівник Віра Кулініч) у читальній залі шкільної бібліотеки переглянули серію книг на тему «Основні періоди  історії України»: І.Гриценка «Гомін віків», Україна (історичний атлас), Я. Паладія «Абетка з історії України», М.Котляра «Воєнне мистецтво Давньої Русі», Довідник з історії України, Г. Булашева «Український народ», Велика ілюстрована енциклопедія України. З книг учні дізналися про періоди та епохи історії України від найдавніших часів до початку ХХ століття.

З метою поглиблення знань учнів про Україну, її національну символіку, виховування у читачів любові до рідного краю, у читальній залі шкільної бібліотеки  учнями 7 класу (класний керівник Оксана Арабська) проведено усний журнал «Рідний край, де ми живем, Україною зовем». Діти розповідали про нашу землю, наш рідний край із славною багатовіковою історією, мудрими талановитими людьми, з чарівною піснею, що дивує весь світ, з невмирущими традиціями, з мальовничою природою. Прозвучали вірші: «Ромашка», «Пролісок», «Кожному мила своя сторона», «У всіх людей одна святиня», «Україна – рідний край», «Україні».

У читальній залі шкільної бібліотеки відбулася година мужності «Збройні сили України – захисники і опора України» для учнів 10 класу. Вчителька історії Оксана Базар’я розповіла про учнів, які навчалися в нашій школі і загинули у війні з російськими окупантами. Це – Дмитро Миронов-Гальченко, Вячеслав Пархоменко, Антон Комаров. Діти, затамувавши подих, переглянули презентацію «Збройні сили України – захисники і опора України». Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за наше світле майбутнє. Щира подяка усім, хто на війні!.

На читання патріотичного вірша «Хай буде Мир на Україні» були запрошені учні 5 – 11 класів, класні керівники, вихователі, учителі. На заході прозвучали вірші про воєнне лихоліття, про біль у душі від цієї клятої війни, про рідну мову і рідну пісню колискову, про мирне небо без війни і квітучу Україну. «Хай буде мир і змовкнуть війни всі,» - це були слова заклику від дітей. Найкращими читцями були : Валерія Король, Поліна Щербина, Аліса Чугайова, Денис Сідей (5 класи), Назар Шадловський, Ельвіра Пряда, Даня Гаркавець (6клас), Настя Юркова, Надя Стеблівець, Даня Семенюта (7 клас), Тамара Пуха, Ірина Гончар (8 клас), Ярослав Беркутов, Наташа Воробкало, Аня Марченко, Аня Єфремова, Наташа Павлюченко, Ваня Хвиль (9-а клас), Назар Вовк, Максим Базар’я (9-б клас), Аня Лебідь, Настя Бесараб (10клас), Даша Стадніченко, Вікторія Язибчук, Настя Рибченко, Денис Мозговий (11 клас).