МІСЯЧНИК БІБЛІОТЕК

Дата: 7 жовтня 2023 о 08:53, Оновлено 7 жовтня 2023 о 08:59

З 1 по 31 жовтня 2023 року проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в твоє майбутнє, Україно!». Наш заклад освіти традиційно доєднався до проведення заходів, спрямованих на формування у школярів почуття патріотизму та національної свідомості.

Уже цього тижня в читальній залі шкільної бібліотеки для учнів 9-а класу було проведено подорож до книжкової  виставки «Моя незламна Україна». Під керівництвом бібліотекаря Ліни Зуб та класного керівника Наталії Строкань дев’ятикласники познайомилися з книгами про історію українського народу від сивої давнини і до сьогодення: «Як жив український народ» М.Грушевського,  «Вкраїно, будь благословенна» М.Плашкевича,  «Український народ» Г.Булашева, «Історія України»  В. Червінського, «Довколосвітня мандрівка у пошуках України»  Ф. Зубанича,   «1000 фактів про Україну» В. Скляренка.

Учні 2, 3 та 4 класів взяли участь у конкурсі малюнків  «Від серця до серця» (класні керівники Світлана Мадай, Надія Синьоок, Світлана Романенко). Молодші школярі малювали білих голубів у  блакитному небі, прапор України,  з яким ідуть у бій з ворогом наші воїни. Зворушливо розповідали діти про свої малюнки, в кожному з яких відчувалися любов до України та бажання якнайшвидшої перемоги.  Усі діти виявили неабиякі творчі здібності. Найкращими були роботи  третьокласників Мітько Ілони, Строганової Насті, Сургая  Матвія, четвертокласниць Маматової Аліки, Апальковської Поліни, Петруші Поліни, другокласників Діми Присівка, Суржок Анастасії, Новик Соломії.

Учні 5-а, 5-б та 6  класів (класні керівники Наталія Токар, Світлана Буряк та Наталія Короленко)  взяли участь у грі-вікторині «Я з Україною!». Бібліотекар Ліна Зуб підготувала для школярів понад 60 запитань про історію культури, географію нашої країни та літературу. Хлопчики та дівчатка продемонстрували чудові знання, отримані на уроках.  Найактивнішими були п’ятикласники Нікіта Лисих та Вероніка Гордієнко, шестикласники Ельвіра Пряда та Данило  Гаркавець.

Місячник шкільних бібліотек продовжується, тож попереду на учнів чекає багато цікавих мандрівок у світ книги.