У ДНІ ВІЙНИ ЗВУЧИТЬ МЕЛОДІЯ ЖИТТЯ

Date: 17 червня 2023 о 16:37, Refreshed 17 червня 2023 о 18:49
1,043 view

17 червня на шкільному подвір’ї зібралася вся шкільна родина на свято юності, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, свято прощання з одинадцятикласниками. Дітям довелося дорослішати в умовах пандемії, а завершувати навчання під звуки сирен. Тривожне сьогодення далося взнаки, адже вони навчилися цінувати мирне небо й кожен новий день життя. Тому таким теплим, щирим, патріотичним було прощання з рідною школою.

По-материнськи теплими і життєстверджуючими пролунали привітання від адміністрації освітнього закладу: директорки школи Даценко Оксани Анатоліївни та  заступника з навчально-виховної  роботи Сідєльнікової Ольги Петрівни.

По-особливому щиро і тепло звучали привітання від класного керівника Трохименко Лесі Миколаївни та перших вчителів – Алли Миколаївни та Світлани Григорівни.

Випускники подякували  педагогам за знання, за любов та підтримку, за розуміння та витримку, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово.

Окрасою свята став яскравий, чуттєвий та життєстверджуючий вальс у виконанні випускників, цей танок – незабутня кульмінація 11 років шкільного життя, яка назавжди залишиться у спогадах  школярів.

Останній акорд шкільної симфонії – випускники поділилися своїми мріями на майбутнє, залишаючи їх на шкільному серці. Та сьогодні  вона одна на всіх – Перемога.

На жаль, війна внесла свої корективи у наші плани щодо цього довгоочікуваного урочистого дня і на майбутнє життя в цілому Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих у цій жорстокій війні…  Ми дякуємо Збройним силам України за синьо-жовтий прапор над нашими містами, за звільнені кілометри наших територій, за тихі ночі, за можливість бути поряд із найріднішими людьми, за те, що багатьом із нас є куди повертатися.

Дорогі наші випускники, ми віримо, що отримані в школі знання неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків. Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів! Приймайте випробування з гордо піднятою головою! Будьте гідними поваги людьми!

Comments:
Only authorized users can leave comments.