ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ – СВЯТО ДЛЯ ВСІХ

Дата: 1 червня 2023 о 16:00, Оновлено 1 червня 2023 о 21:02
261 перегляд

1 червня шкільне подвір’я нашого закладу було схоже на розкішний літній букет: такі всі були гарні, веселі і дуже щасливі. З самого ранку школярі готувалися до святкового концерту, оформляли виставку творчих робіт, прикрашали фонтанну площу і мріяли, мріяли…

З подарунками та привітаннями до дітей завітали шефи – представники Управління екології  та природних ресурсів Черкаської ОДА Тетяна Миколаївна Гриняк та Наталія Михайлівна Ломова на чолі з заступником начальника Управління Рясик Оленою Миколаївною.  Вони не лише подарували дітям солодощі, канцелярське приладдя, розмальовки та книжки, але  і провели для наймолодших школярів пізнавальну гру «Планета Земля та її мешканці». Учні 1 та 2 класів відгадували загадки, розв’язували логічні задачі, змагалися між собою у знанні рослинного та тваринного світу Землі. Хлопчики та дівчатка здивували гостей неабиякими знаннями про світ тварин і рослин, а ще поділилися своїми міркуваннями про те, як потрібно берегти планету.

Під час святкового концерту «Чарівна країна дитинства» діти співали, танцювали, аплодували, даруючи всім навколо свій оптимізм та віру в Перемогу. Керівники гуртків Людмила Кондратенко та Юрій Груша підготували з учнями яскраві художні номери, які зачарували усіх присутніх.

Продовженням заходів стала  участь дітей у конкурсі малюнків на асфальті. Малюнки були різними, але всі діти, не домовляючись, втілили у них спільне бажання: якнайшвидше відсвяткувати Перемогу. Найяскравішими виявилися роботи учнів   4-Б, 6, 8-б та 10 класів.

Учні 11 класу започаткували акцію «Алея випускників».  Вони посадили кущ магнолії як подарунок  закладу освіти за роки навчання.

Також учні 1 – 11 класів отримали солодкі подарунки від школи. «Так гарно бути дитиною. Шкода, що дитинство не може тривати вічно», - ділилися своїми враженнями діти.

Зі святом вас, любі діти! Нехай здійснюються всі ваші мрії!