Voting
Після перемоги я обов'язково
Total 5 common:people_all_forms
Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Date: 20 травня о 19:15, Refreshed 20 травня о 21:50
99 views

Сьогодні до нашого закладу освіти на День відкритих дверей завітали майбутні першокласники та їх батьки. Чекаючи маленьких хлопчиків та дівчаток, ми ретельно готувалися, прикрасили школу кульками та квітами, адже дуже хотіли, щоб дітям у нас було комфортно і затишно.

Гості та педагоги зібралися навколо фонтану, щоб познайомитися.  Керівник закладу привітала присутніх і запросила майбутніх першокласників до творчої майстерні. Там разом із Наталією Токар та Тетяною Пушкаренко діти виготовляли яскраві поробки. Учитель англійської мови  Світлана Мигаль вивчила з майбутніми школярами кілька англійських слів та пограла в цікаві ігри.

Тим часом батьки познайомилися з вчителями.  Алла Ткаченко та Ярослава Мархоцька розповіли мамам і татам про вимоги до підготовки дітей до школи та дали поради, заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Сідєльнікова – про особливості навчання в НУШ та організацію освітнього простору в 1 класі. Учитель-логопед Лідія Пустовіт дала батькам кілька корисних порад щодо розвитку мовлення дітей.

Заступник директора з виховної роботи Тетяна Доценко провела екскурсію по школі. Гості познайомилися із закладом, відвідали медичну частину, де скуштували кисневі пінки та лікувальні чаї, а лікар Надія Давиденко розповіла про особливості лікувального та оздоровчого процесів у закладі.

Хлопчики та дівчатка були дуже чемними і, здається, зовсім не хвилювалися. Вони радісно фотографувалися усі разом на шкільному подвір’ї, гордо тримаючи в руках паспорти майбутніх першокласників.

Ми з нетерпінням чекатимемо цих веселих і гарних школяриків 1 вересня. Будьте щасливими, любі діти!

Comments:
Only authorized users can leave comments.