ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата: 12 травня 2023 о 19:23, Оновлено 12 травня 2023 о 19:29

Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. Напередодні Дня Європи у Комунальному закладі «Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради» відбулися цікаві заходи.

Учні  молодшої школи малювали малюнки на тему: «Нехай панує мир в Європі». Учні 8-А класу разом з класним керівником Строкань Н.М. переглянули презентацію «Європейський калейдоскоп»,  під час якої школярі дізналися про географічне положення , історію, національні та культурні традиції деяких країн, побачили  різноманіття дружньої Європи. Класний керівник 5 класу Короленко Н.Г. організувала віртуальну подорож  «Галопом по Європі» . Діти познайомилися  з культурою, цікавими фактами, особливостями національної кухні, виготовили державні прапори країн Євросоюзу. Учні  8-б класу  разом з класним керівником  Синьоок О.П. провели вікторину “Що я знаю про Європу?” Під час заходу школярі розширили знання про культуру, історію, традиції різних народів європейських країн. В 10 класі класний керівник  Драчук О.І. провела годину спілкування “Парад країн Євросоюзу”. Учні набули знань про  історію створення  Євросоюзу, його символіку, прослухали гімн Європейського союзу. Класний керівник  11 класу провела дискусійний конкурс  «Інтеграція в європейський освітній простір» . Бібліотекар школи  Зуб Л. Д. оформила     книжкову виставку “Євроінтеграція України – шлях у майбутнє”.  Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у  становленні  України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.