МОВУ РІДНОЇ ПРИРОДИ РОЗУМІТИ СЕРЦЕМ ВЧИСЬ

Дата: 20 квітня 2023 о 14:14, Оновлено 20 квітня 2023 о 16:21
133 перегляда

Земля, на якій ми живемо, зветься Україна, а народ, що живе на ній,  –   українці, і говоримо ми українською мовою.  Наш край, наша країна. Велика земля наша.

19 квітня в читальній залі шкільної бібліотеки відбулася виховна година «Земля – наш спільний дім», на яку учні 5 класу (класний керівник Короленко Наталя Григорівна та бібліотекар школи Зуб Ліна Дмитрівна) запросили учнів 5-6 класів та усіх бажаючих. Глядачі мали можливість познайомитися  з нашою  планетою Земля. ЇЇ часто порівнюють з космічним кораблем, який летить просторами Всесвіту. А людство – екіпаж цього корабля, в якого немає аварійного виходу. Тривога на космічному кораблі! Планета Земля в небезпеці!  У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому.  Всі уважно слухали розповіді  Наталії Григорівни, учнів  про природу нашої Черкащини. Присутні переглянули книжкову виставку «Бережи природу для людського роду» та стали учасниками вікторини.  Захід супроводжувався презентацією «Земля, на якій я стою».

У кожного з нас  залишився в серці дорогий куточок, де минуло дитинство: зелена левада,  луки з пахучою  кошеною травою, сонячний сосновий бір, або  тінявий  гай з  суничними галявинами ; широке поле, де так легко  й  солодко  дихати; стежина, обіч якої ростуть волошки й маки, і по якій хочеться  йти.    Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання могутньої України.