ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Дата: 14 лютого 2023 о 16:29, Оновлено 14 лютого 2023 о 16:38

14 лютого в нашому навчальному закладі відбулись святкові заходи з нагоди Дня Святого Валентина. Школу прикрасили тематичними газетами та листівками, організували роботу скриньки для «валентинок» та провели розважальну квест - гру «Подорож країною кохання».

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей. Кожен народ відзначає день Святого Валентина по-різному. Британці, наприклад, посилають любовні послання не тільки друзям і знайомим, але й своїм домашнім тваринам. Японці виявились більш оригінальні – вони перетворили 14 лютого в «8 березня для чоловіків», коли подарунки отримують в основному чоловіки.

Тож 14 лютого в нашому навчальному закладі відбулись святкові заходи з нагоди цього дня. Школу прикрасили тематичними газетами та листівками, організували роботу скриньки для «валентинок» та провели розважальну квест - гру «Подорож країною кохання». Під час подорожі станціями: «Розбите серце», «Умілі ручки», «Серце співає від кохання»,  «Стріли Амура», «Загадкове кохання», «Лабіринти кохання», «Романтичне побачення»,   учні ознайомилися з історією виникнення Дня Валентина та особливостями його святкування, розвивали творчі здібності та естетичні смаки, виготовляли святкові листівки. Кожен учасник гри переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Будьте щасливі!!!