ПЕРШІ СІМ ДНІВ НАВЧАННЯ МИНУЛИ. ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ

Дата: 10 вересня 2020 о 06:36, Оновлено 10 вересня 2020 о 08:58
141 перегляд

Сьогодні 10 вересня, а отже ми навчаємося уже восьмий день. З приємністю вам повідомляємо, що станом на поточну добу у закладі не зареєстровано випадків захворювання на COVID ні серед дітей, ні серед працівників.
Ми вдячні нашим батькам за те, що з розумінням поставилися до нових правил організації освітнього процесу. Усі наші діти мають захисні маски та вміють ними користуватися, правильно їх зберігати. Діти часто миють руки та намагаються дотримуватися соціальної дистанції, хоча останнє робити найважче, адже за час карантину усім нам так бракувало спілкування та контактів.

Що ми зробили, щоб навчання наших дітей було безпечнішим?

Ми зробили розмітки на підлозі в усіх коридорах, які регулюють рух дітей та дорослих, а також нагадують про необхідність дотримання дистанції.

Ми розклеїли на стінах інформаційні плакати, які пояснюють найпростіші, але такі необхідні правила життя та навчання в умовах карантину.

Ми придбали контейнери для використаних масок. Їх можна знайти на кожному поверсі усіх будівель школи.

Діти мають можливість використовувати антисептик для рук, а також часто мити руки з милом.

Наші батьки придбали для дітей спеціальні контейнери для чистих масок.

Ми змінили режим харчування, тепер наші учні харчуються в три зміни: саме такий режим дозволив розставити у їдальні столи з дотриманням дистанції.

Наші медичні працівники щодня проводять температурний скринінг на початку дня, а також опитування учнів упродовж дня щодо їх самопочуття.

З учнями усіх класів 1 вересня були проведені профілактичні бесіди щодо профілактики захворювання.

Ми попросили батьків не заходити до будівель школи, а також обмежити пересування по території школи. Лише батьки першокласників доводять своїх дітей до будівлі, а решта діток самостійно знаходять свій клас. І ми помітили, що наші діти відразу подорослішали. Любі батьки! Ми вдячні вам за те, що ви надаєте лікарю достовірну інформацію про стан здоров"я ваших дітей, міряєте дітям температуру вдома та обмежуєте соціальні контакти. Сподіваємося, що все у нас буде добре.

Бережіть себе. Будьмо здорові!!!