ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ!!!

Дата: 24 серпня 2020 о 16:15, Оновлено 24 серпня 2020 о 17:02

ШАНОВНІ УЧНІ ТА ЇХ БАТЬКИ!
1 вересня розпочнеться новий навчальний рік. Наші діти сядуть за парти. Для того, щоб освітній процес був безпечним, було укладено Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантину.
Пропонуємо вам познайомитися з Проєктом Тимчасового порядку організації освітнього процесу у КЗ «Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради» в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Цей Порядок буде затверджений на засіданні педагогічної ради 31 серпня 2020 року.  Свої пропозиції щодо документа можна подати на електронну скриньку zavusch@ukr.net  до  30 серпня 2020 року.

Основне з цього документу:
1. Організовано  чіткий режим допуску учнів до закладу: вихователі, класні керівники, класоводи будуть зустрічати дітей на вулиці, кожен клас у окремо визначеному місці. З метою розведення потоку дітей та уникнення скупчення при вході в заклад будуть задіяні евакуаційні виходи. Учні 2-б, 3, 4, 5-А, 5-Б, 6-Б класів будуть заходити до будівлі школи з боку фонтану. Решта учнів  - з центрального входу.
2. Всі учасники освітнього процесу будуть проходити температурний скринінг та мають заходити до будівель школи у масках.
3. На час карантину обмежено доступ батьків та інших сторонніх осіб до закладу. На територію школи дозволено вхід лише батькам учнів 1 – 2 класів.
4. Розроблено окремий графік організації харчування учнів з дотримання відповідних рекомендацій Головного санітарного лікаря України.
5. На час карантину учні кожного класу будуть закріплені за навчальними кабінетами, в яких будуть проводитися всі навчальні заняття, окрім уроків фізичної культури, трудового навчання, інформатики та практичних і лабораторних занять з фізики та хімії.
6. Чітко регламентовані дії всіх учасників освітнього процесу.
7. У разі переходу населеного пункту у червону зону заклад переходить
на навчання з використанням дистанційних технологій.

Окремо наголошуємо на необхідності дотримання Рекомендацій щодо дотримання протиепідемічних заходів (носіння масок на перервах, часте миття рук милом, обробка антисептиком).
Дуже просимо Вас, шановні батьки, поговорити про це з Вашими дітьми, адже дотримання всіх правил дозволить нам працювати у звичному режимі з дотриманням даних правил. Педагогічний колектив також буде проводити відповідну робоуа, але тільки РАЗОМ ми зможемо досягнути відповідного результату.
Тільки від нас залежить, чи почнемо безпечно навчання, наразі, головне дотримуватися відповідних Рекомендацій.
Тож чекаємо на Ваші пропозиції!