ЧЕЛЕНДЖ "ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА НА КАНІКУЛАХ - ЗНАЙДИ СЕБЕ І ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ". ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!

Дата: 24 березня 2020 о 15:08, Оновлено 24 березня 2020 о 16:39
203 перегляда

Цього року весняні канікули, які заплановані в школах з 23 по 29 березня, проходять в умовах карантину.
Є час подумати над тим, що насправді є найважливішим у нашому житті. Час відпочити від щоденної метушні, згадати про настільні ігри разом з родиною, про чаювання з батьками. Нарешті почати вишивати чи зайнятися квілінгом, прочитати книжку чи намалювати картину. Може, просто перебрати речі в шафі і влашувати родинну фотосесію. Не поспішаючи, зварити каву в турці і випити її з улюбленої чашки не поспіхом, а з насолодою, повільно, вдихаючи аромат. Можна пересадити квіти чи переписати рецепти в блокнот.
Каранти загнав нас по домівках, щоб ми навели лад у своїх кімнатах і у своїх думках. Можливо, тоді ми почнемо цінувати життя і ті речі, які насправді є важливими.
Кожного з нас коронавірус зачинив удома, щоб ми, поборовши це лихо, нарешті првильно розставили пріоритети.

Сьогодні ми запускаємо челендж  "ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА НА КАНІКУЛАХ - ЗНАЙДИ СЕБЕ І   ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ".

Ми пропонуємо вам зробити фото про те, як ви проводите канікули вдома. Покажіть, як ви з користю для душі, тіла чи мозку використовуєте цей час. Надсилайте свої фото на електронну адресу zavusch@ukr.net або на вайбер чи телеграм 0630362640.

Ми будемо спочатку публікувати їх на нашому сайті в розділі "Фотоальбоми" (папка "Залишайся вдома на канікулах - зайди себе і збережи Україну"), а потім створимо з них фільм.

І коли ми переможемо,  і  коронавірус відступить,  ми знову повернемося в ті місця, які так любимо, і які відпочинуть без нас, без нескінченних селфі і сміття під ногами. Тоді ми подивимося цей фільм, щоб зрозуміти, хто ми є.

Коронавірус - це випробування, яке ми ще не побороли, але яке вже навчило нас, що цей світ потрібно починати берегти вже зараз, в цю хвилину, починаючи з себе.