Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Які почуття викликає у вас наближення зими?
Всього 2 людини

Наша ШКОЛА У ДВАДЦЯТЦІ КРАЩИХ

Дата: 15 листопада 2017 о 19:02

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Україниза підсумками ЗНО 2017 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Наша Золотоніська санаторна школа-інтернат у рейтингу шкіл Черкаської області посіла 13 місце. Варто зауважити, що всього шкіл у списку 371!!! Це чудовий результат. Ми вітаємо наших випускників та висловлюємо щиру вдячність педагогам. З рейтинговою таблицею можна познайомитися за посиланням http://osvita.ua/school/rating/57261/

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.